Image 02

Açılış & Ürün lansmanı

Bir ürün hakkında insanların dikkatini çekebilecek açıklayıcı ve tanıtıcı etkinliklerdir. Son derece etkili olan ürün lansmanı veya açılış organizasyonları günümüzde bir çok firma tarafından tercih edilip ne kadar önemli olduğu hepimiz tarafınca bilinmektedir.

İncele
Image 03

Canlı Müzik

Bir partiden, kurumsal bir toplantıya, düğünlerden seminerlere kadar eğlence amaçlı gerçekleştirmek istediğiniz organizasyon etkinliğinize farklı bir boyut katmak isterseniz, misafir ve ziyaretçileriniz için daha güzel vakit geçirme ortamı oluşturmak istiyorsanız anahtar kelimenin müzik etkinliği olduğunu bilmelisiniz.

İncele
Image 03

Doğum Günü

Doğum günleri 7'den 70'e herkes için özeldir ve özel bir gün için gereken özeni göstermek gerekir. Eğitimli animatör ve organizatörlerimiz ile sizlere ve misafirlerinize eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayacak etkinlikleri düzenlemek bizim işimizdir.

İncele
Image 03

Ses Sistemleri

Ses sistemleri hepimizin bildiği gibi bir organizasyonun olması gereken materyallerinden biridir. Müzik ruhun gıdasıdır ki İzmir Ceylan Organizasyon sizler için müziğe doyabileceğiniz küçük çaplı ses sistemlerinden konser ekipmanlarına kadar her türlü ses sistemini, sahne kurulumunu yapmaktadır.

İncele
Image 03

Düğün Davet

Düğün organizasyonları, sünnet, kır düğünü, davet organizasyonu, nişan, düğün dekor, şamdan, fiyonk, kokteyl, süsleme, gelin yolu, balon süsleme, kapı tül süslemesi, volkanlar, video ve fotoğraf çekimi, konfeti, orkestra, ses sistemleri, masa ve sandalye süslemesi, triolar, çevre süslemesi, nikah masası süslemesi, düğün ekipmanları kiralama, konsept süsleme ve her türlü düğün ekipmanları İzmir Ceylan Organizasyon bünyesinde temin edebilirsiniz.

İncele
Image 03

Kokteyl & Catering

Catering hizmeti ile restaurantları ayağınıza kadar getiiyoruz. İster piknik olsun ister düğün olsun isterseniz şirket organizasyonunuz olsun, gerekli ekipman ve menüyü sizler için temin ediyoruz sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı görev biliyoruz.

İncele