Image 01

Balon Süsleme

Açılış ve Tanıtım organizasyonlarının, düğünlerin, partilerin ve hemen hemen her etkinliğin dikkat çekmesinin başında gelen balon süsleme gelir. Balonlar ile görsel şölen hazırlamak organizasonunuzu renklendirip ön planda tutmanız için gereken bir etmendir.Ziyaretçileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız es geçemiyeceğiniz tek etmen balon süslemedir


Balon süsleme hizmetimizde yaptığımız bazı balon şekilleri;Zincir Balon

Açılış organizasyonlarında sünnet veya düğünlerde en çok dikkat çeken balon şekli olmuştur. Zincir balon ikişer adet dörtlü balonun birbirine bağlanması ile simetrik bir görüntü verilmesidir. Renkli ve çeşitli balonlar ile çeşitli görünümler vermek mümkündür. Birbirine bağlanmış metrelerce balonlar ile mekanı donatmak ve süslemek mümkündür. Ziyaretçileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız zincir balonlar ile süsleme yapmak isteyebilirsiniz.

Balon Kapı Takı

Yol Balon Takıları, açılışlarda, düğünlerde ve organizasyonlarda giriş kapılarında kullanılmak üzere yapılan süslemedir. Karşılama için kullanılan bu balonlar, istenilen boyutta renklerde istenilen yere monte edilebilir.

Balon Nazarlık

Açılış organizasyonlarında ve daha çok sünnet organizasyonlarında kullanılan balonlar genelde 1.50 cm boyundaki nazar boncuğu şekliyle harika bir görsellik sunuyorlar. Nazarlık balon mavi beyaz ve sarı renk balonlarla yapılmaktadır. Nazarlık balonlar farklı boyutlarda imal edilebilir ve istenen yere monte edilebilir.

Balon Harf

Özel günlerinizde sizin ve çocuğunuzun yada firmanızın ismini balon ile yazılmış olması dikkat çekici olucaktır. Boyları ise ortalama 1m yüksekliğinde küçük boy balonlar ile yapılmış harflerden oluşup istenen yere monte edilebilmektedir.

Balon Kalp

Genelde düğün organizasyonlarında veya sevgililer gününde kullanılan kalp balonlarımız, birden çok balon ile kalp şekli oluşturulmuş halidir. İstenilen boyutlarda istenen yere monte edilmesi mümkündür.

İzmir Ceylan Organizasyon olarak size kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyarız.