Image 02

Balon Süsleme

Açılış ve Tanıtım organizasyonlarının, düğünlerin, partilerin ve hemen hemen her etkinliğin dikkat çekmesinin başında gelen balon süsleme gelir. Balonlar ile görsel şölen hazırlamak organizasonunuzu renklendirip ön planda tutmanız için gereken bir etmendir.Ziyaretçileriniz yada misafirlerinizin ilgisini çekmek ve görsel bir şölen hazırlamak istiyorsanız es geçemiyeceğiniz tek etmen balon süslemedir.

İncele
Image 03

Baskılı Balon

Baskılı balonlar, her renk üzerine çift ve tek renk olmak üzere, logo, yazı, telefon numarası gibi isteğe göre baskı çeşitlerimiz ile müşterilerimizin isteklerini yerine getirmekteyiz. Baskılı balonlar reklam ve tanıtım amaçlı olup görsel tanıtımda en ilgi çekici araçlardan biridir.

İncele
Image 03

Uçan Balon

Uçan balonların içine helyum gazı doldurarak test edilmiş balonlarımız, helyum gazının özkütlesinin havadan daha az olması sebebiyle serbest bırakıldığında havaya yükselirler. Uçan balonlar çeşitli aktivite ve organizasyonlarda büyük bir eğlence aracı olarak kullanılmaktadır.

İncele
Image 03

PatPat Balon

Pat Pat Balonların tamamı firmamız bünyesinde imal edilir. Bu ürün, çift yöne 4 renk baskı yapılabilmektedir. Ürün maç ve toplantı gibi kalabalık organizasyonlarda büyük ilgi uyandıran ses makinasıdır...

İncele
Image 03

Zeplin Grubu

Uzunlukları 3.20m ile 22m arasında olup iç ve dış mekanlarda, kapalı spor salonlarında, standlar ve fuar alanları gibi alanlarda performans ve reklam etkisi oldukça yüksek profesyonel bir reklam aracıdır. Üzerine özel baskı yapılabilmektedir.

İncele