Image 02

Şişme Oyun Parkurları

Piknik ve buluşma gibi etkinliklerin vazgeçilmez eğlence araçlarından biri olan şişme oyun parkurlarını istediğiniz her yere kuruyor ve gerekli tüm güvenlik önlemlerini almak amacıyla başında eğitimli profesyonel animatörü ile sizlerin eğlencenize sunuyoruz.

İncele
Image 03

Animasyon Yiyecekleri

Animasyon yiyecekleri kısaca, ramazanda açılışlarda özel günlerde ve düğünlerde çocukların ve hepimizin ilgisini çeken sevdiğimiz tadlarla karşımıza çıkmaktadır.
Pamuk Şekeri, Popcorn, Osmanlı Macunu, Şerbet, Kağıt Helva, Elma Şekeri

İncele
Image 03

Host Hostes

Tüm organizasyonlarınızda Host ve Hostesler ziyaretçilerin, misafirlerin ve müşterilerin karşılanmasında gerekli görülen alanlarda hizmet vermektedir. Yer gösterimi, Karşılama, Gerekli görülen yerde masa dizaynı, nikah şekeri vs. dağıtılması, kokteyl veya catering alanında eksikleri tespit edip yardım etmek gibi aktiviteler ile siz müşterilerine kurursuz organizasyon ortamı sağlamaktadır.

İncele
Image 03

Halk Oyunları

Sünnet düğünlerinde, düğünlerde ve kına gecelerinde çeşitli yöresel kıyafetler ve oyunları ile sizlere eğlenceli ve unutulmaz bir gece geçirmeyi amaçlarız. Profesyonel kadromuz ile istediğiniz zaman ve mekanda müzik eşliğinde halk oyunlarını sergileriz.

İncele