Image 02

Palyaço & Kostümlü Karakterler

Firmamız bünyesinde palyaçoların doğum günü, sünnet organizasyonları ve özel günlerinizde unutulmaz ve eğlenceli dakikalar yaşatmasına özen göstermekteyiz. Etkinlik süresi boyunca halat çekmece, balon patlatmaca, sandalye kapmaca gibi oyunlar ile çocuklarınıza eğlenceli zaman geçirecek, aynı zamanda yarışma ruhunu aşılarak güzel vakit geçirmelerini sağlayacağız.
Bunların yanı sıra yüz boyama, sosis balon ile çeşitli şekiller yapma gibi ilgi çekici etkinlikler ile çocuklarınızı şaşırtacağız.

İncele
Image 03

Jonglor ve İllüzyonist

Türkçesi cambaz olan Fransızca kelime Jongleur dilimize jonglör olarak geçmiştir. Bir meslek olan jonglör'ün görevi top, halka, lobut, sopa, kumaş, ateş , ip gibi bir veya daha fazla objeyle çeşitli beceriler sergilemektir. Fuarlar, Festivaller, Açılışlar, Düğünler, Şenlikler veya şirket organizasyonları gibi etkinliklerde gösterilerini yapan jonglörler, "gösteri sanatları & sanatçıları" kategorisinde yer alırlar.
Çocukluğumuzdanda tanıdık olan kelimeler "Abra Kadabra", "Hokus Pokus" büyüsüyle bir sihirbazın gizemli dünyasına sürükleyen eğlenceli etkinlikler yaratırız. Gizem ve bilinmezlik her zaman olduğu gibi ilgi çekecek ve merak uyandıracaktır. İllüzyonistler başka bir deyişle Sihirbazlar el çabuklukları ve zekaları ile bize bu gizemin getirdiği heycanı yaşatırlar.

İncele
Image 03

Tahta Bacak

Hafif ve dayanıklı uzun sırık malzemeye ayak basma yerleri yapılarak bağlama yerlerinden bacaklara ssabitlenen böylece kullanan kişinin boyunun standart insan boyundan daha fazla uzatarak çevresi tarafından ilgi çekmesini sağlayan bu animatöre Tahta Bacak adı verilmektedir.

İncele
Image 03

Alev Yutan Adam

Alev Yutan Adam, ateş ile yeteneklerini ve hünerlerini gösteren oyuncu anlamına gelir. Ateşbaz, yani halk arasında Alev Yutan Adam diye adlandırılan karakterler, Eskilerin "Ateşile Oyun Olmaz" sözlerine kulak asmadan oyun oynamak bir yana adeta dans ederler.

İncele
Image 03

Sisme Maskot

Şişme maskot, canlı renkleri ile etkili imaj görünümü vermek için günümüzün en etkili reklam sembollerinden biri olmuştur. Boyları 2 metre ile 3 metre arasında değişen ölçüleri ile özel tasarım yapılabildiği gibi bir maskotun modelide yapılabilmektedir.

İncele