HAKKIMIZDA

İzmir Balon Süsleme, İzmir Palyaço,İzmir Animasyon İzmir de Organizasyon Devi Ceylan Organizasyon...

Ceylan Organizasyon olarak 2000 yılından bugüne, İzmir ve çevresinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz, yapmış olduğu aktivitelerde, kendini ispat etmiş ve müşterilerimiz ile kurumların olumlu referansları ile memnuniyet sözümüzü her defasında, kaliteden ödün vermeden yerine getirmenin haklı gururunu ve mutluluğunu yaşamıştır.

Sektöre, palyaço aktiviteleri ile başladığımız bu yolda siz değerli müşterilerimizin de memnuniyeti ile açılış organizasyonu, balon süsleme, uçan balon, okul aktiviteleri, piknik organizasyonları, şişme oyuncak (oyun parkuru), doğum günü organizasyonu, reklam ve lansman vb. organizasyonlarla devam etmekteyiz.

Referansımız olan kıymetli kurum ve kuruluşların da memnuniyet ve manevi desteği ile birçok başarılı organizasyona imza atmaya devam ederken ilke, misyon ve standartlarımızdan ödün vermedik. Her daim yenilenen içeriğimiz ile vizyonumuzu, yaratıcı ve modern tutarak tecrübelerimiz ve ilkelerimizi koruduk.

Sektörde yer alıyor olmamızla birlikte açılış organizasyonları, doğum günü partileri, okul aktiviteleri, şişme oyuncak (oyun parkuru),  piknik organizasyonları, balon süsleme, uçan balon, animatör hizmetleri, palyaço kiralama, festivaller, reklam ve lansman vb. organizasyonlarla sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız.

0533 445 35 13